Neriman kavgası

Eczacıbaşı, voleybolcusunun bonservisini Rus takımı Uralochka’ya vermeyince babası rest çekti ve kızını Rusya’da Bulgar pasaportuyla oynatacağını söyledi.
ECZACIBAŞI, 3 aydır Rusya’nın Uralochka takımının antrenmanlarına çıkan voleybolcusu Neriman Özsoy’un lisansını bu kulübe vermeyince, babası Nejat Özsoy, “Kızımı ben de Bulgar pasaportu ile Rus takımında oynatacağım” diyerek rest çekti. Eczacıbaşı alt yapısından yetişen kızını bu sezon Rusların ünlü takımından gelen teklif üzerine Uralochka’ya gönderdiğini belirten baba Nejat Özsoy, şöyle konuştu:
Dönüş garantisi verdik
“Kızım Neriman’ı çok sporcuya nasip olmayacak teklif üzerine Rusya’ya gönderdim. Orada başta Karpol olmak üzere dünyanın en iyi antrenörleri ile çalışıyor. Bonservisi vermemekte direnen Eczacıbaşı’na son olarak götürdüğüm teklifte, Neriman’a sadece 5 aylığına izin vermelerini, Rusya Ligi’nin bitiminde ise yeniden yetiştiği kulüp olarak kendilerine dönmesini garanti edip sözleşme yapılmasını önerdim. Ancak Eczacıbaşı, dönüş garantisi ile 5 aylığına da olsa Neriman’a izin vermemekte ısrar ediyor.”